میراث فرهنگی

برگزاری نمایشگاه دوچرخه‌های کلاسیک در بناب آذربایجان‌شرقی

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بناب از برگزاری بازید شناختی از موزه صفوی به‌همراه نمایشگاه های دوچرخه‌های کلاسیک به مناسبت هفته بزرگداشت میراث‌فرهنگی و روزجهانی موزه‌ها در شهرستان بناب خبر داد.

به‌گزارش سَس نیوز، روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی، به مناسبت هفته بزرگداشت میراث‌فرهنگی و روز جهانی موزه‌ها برنامه بازدید شناختی از موزه صفوی بناب و نمایشگاه دوچرخه‌های کلاسیک از روز ۲۹ اردیبهشت الی ۳۱ اردیبهشت‌ماه میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

این بازدید شناختی با همکاری اداره‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بناب و مجمع میراث یاران گردشگری شهرستان بناب برگزار خواهد شد.

ساعت بازدید از این نمایشگاه ۹ صبح لغایت ۱۹ عصر در مکان موزه صفوی بناب خواهد بود که در این نمایشگاه دوچرخه‌های قدیمی موجود در این شهرستان که به‌عنوان شهر ملی دوچرخه شناخته می‌شود به نمایش گذاشته می‌شود.

دوچرخه برای مردم بناب به دلیل کم هزینه بودن و سرعت بالا نسبت به پیاده‌گردی اهمیت دوچندانی دارد و به دلیل محبوبیت این وسیله نقلیه در کنار کم شیب بودن جغرافیای این شهرستان، استفاده از آن حالت همگانی به خود گرفته است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا