صنایع دستی

پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه ناحیه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان»

شادی جزیی از مجموعه احساس ها و رفتارهایی مثل ترس، خشم، محبت، نفرت، حسد، اندوه و غم است. به چه علت شاد می شویم؛ هرگاه انسان به خواسته خودش برسد و به چیزهایی که مورد علاقه اش است دست پیدا کند، در آن فرد حالتی از سرور و وجد به وجود می آید که به آن حالت شادی گفته می شود. حال این خواسته ها ممکن است برای بعضی ها مال، قدرت، نفوذ داشتن، موفقیت در زمینه های مختلف زندگی، چون دستیابی به علم یا افزایش ایمان باشد.

تصویر از تم پرتال

 

معاون صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از افتتاح و بهره‌برداری فاز اول ناحیه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان» در برنامه تحولی توسعه گردشگری با هدف‌گذاری برای رشد ۲۵ درصدی جذب گردشگران به استان در سال جاری خبر داد.

به‌گزارش سَس نیوز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان‌شرقی، فرشاد به‌آفرین روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ضمن اعلام این خبر گفت: در برنامه تحولی توسعه گردشگری با ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای افزایش جذب ۲۵ درصدی گردشگران به استان، فازل اول ناحیه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان» با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی به‌زودی آماده بهره‌برداری و افتتاح خواهد شد.

معاون صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی ادامه داد:  فاز اول ناحیه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان» طی سرمایه‌گذاری شرکت شهرک‌های صنعتی با حجم ۱۲۰ میلیارد تومان شاهد پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی بوده و رقمی بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد تومان نیز برای تکمیل این پروژه عظیم در نظر گرفته شده است.

او اظهار کرد: محصولات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌عنوان پیشران صنعت گردشگری و مکمل رشد اقتصاد گردشگری همواره جزء لاینفک برنامه‌های تحولی گردشگری بوده و آذربایجان‌ شرقی به‌عنوان منطقه‌ای با تنوعی سرشار از هنرهای سنتی و محصولات صنایع‌دستی در رشته‌های مختلف، شاهد افزایش جذب گردشگران و علاقه‌مندان صنایع‌دستی به این خطه از ایران اسلامی شده است.

به‌آفرین خاطرنشان کرد: فاز دوم پروژه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان» با حجم سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز پس از اتمام فاز اول این مجموعه با تأمین اعتبار و مشارکت بانک‌ها و بنگاه‌های خصوصی به‌عنوان پروژه‌ای مشارکتی در مسیر ایجاد و تکمیل قرار خواهد گرفت.

پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه ناحیه اشتغال صنایع‌دستی «قزلجه میدان»
یک نظر

یک نظر

  1. Flex Mag Staff

    ۱۴ شهریور, ۱۳۹۴ at ۱:۵۰ ق.ظ

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا