اخبار ویژه

تشکیل اولین حزب سلامتی در تبریز

فعالیت رسمی حزب رفاه و سلامت با برگزاری آیین رونمایی در سالن همایش بین‌المللی خاوران تبریز با حضور نمایندگان و مدیران کشوری و استانی آغاز شد.

به گزارش سَس نیوز، این حزب نوید ظهور یک نیروی جدید در صحنه اجتماعی و سیاسی تبریز، آذربایجان شرقی و ایران را می‌دهد که هدف آن تمرکز اصلی بر روی مسائل اجتماعی، توسعه، رفاه و افزایش سلامت مردم، پیگیری مطالبات منطقه‌ای، طرح‌های معوق مانده و ارتقا جایگاه تبریز و آذربایجان شرقی خواهد بود.

شهرام دبیری، دبیرکل حزب رفاه و سلامت با اشاره به اینکه متأسفانه آذربایجان شرقی در شاخص‌های مختلف اقتصادی فرهنگی و اجتماعی که در کشور وجود دارد، هنوز نتوانسته است به جایگاه خاص خودش برسد، گفت: یکی از اهداف اصلی حزب رفاه و سلامت تحقق آرمان‌های استانی و ارتقا جایگاه تبریز در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه رفاه و سلامت، دو رکن مهم جامعه است، ادامه داد: سلامتی همواره اولویت اول انسان بوده و بعد از آن مسائل مربوط به رفاه مورد اهمیت قرار می‌گیرد و تشکیل حزب رفاه و سلامت برابر اولویت و مشکلات اصلی موجود در جامعه قدم‌های مؤثری فارغ از هر جناح سیاسی در راستای رضایتمندی مردم بردارد.

وی در اشاره به حیطه فعالیت این حزب گفت: حزب رفاه و سلامت در تمام زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برای افزایش امید به زندگی فعالیت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه حزب رفاه و سلامت، حزبی مداوم است و صرفاً منحصر به زمان انتخابات نیست، افزود: این حزب هدف‌های بلند مدتی دارد و چشم انداز ما برای حزب رفاه و سلامت به عنوان یک حزب پیشرو و موفق وضع قوانین ارتقای کیفیت خدمات سلامت و رفاه جامعه و دیگر مؤلفه‌های پر اهمیت مشارکت مردم است.

دبیر کل حزب اضافه کرد: تأسیس این حزب تصمیم گیری صحیح و عاقلانه برای اداره مسائل رفاهی و سلامتی کشور است و در کل مفهوم کلمه حزب، تعریفی از سیاست است.

وی با بیان اینکه تلاش داریم بدور از گرایش‌های سیاسی موجود فعالیت‌های حزب را پیش ببریم، افزود: ما هم به اصول معتقدیم و هم از نیاز اصلاحات به اصلاحات آگاهی داریم.

علیرضا رحیمی سخنگوی حزب رفاه و سلامت در آئین رونمایی از این حزب با بیان اینکه احزاب دروازه بان جوامع هستند و رابط بین خواسته مردم و قانون گذاران، گفت: حزب چرخ دنده دموکراسی است و فعالیت‌های آن ماسوای خط کشی‌های چپ و راست و حول رشد استان برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کار جمعی، ادامه داد: در همین راستا ۵ سال قبل قدمی در تبریز برای شروع فعالیت یک حزب برداشته شد و امروز رسماً تشکیل شد و نهایتاً دو سال قبل به صورت جدی با محوریت رفاه و سلامت در قالب حزب و تشکیلاتی شناسنامه دار در مرحله استانی و بعد کشوری کلید خورد.

رحیمی با بیان اینکه تولد احزاب به واسطه احساس نیاز در جامعه است، گفت: مشکلات مختلف حوزه سلامت از جمله بی عدالتی‌ها، نا همگونی‌ها بود و نیازهای انسانی را شاهد بودیم و حزب رفاه و سلامت تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های این حزب به هیچ وجه مقطعی و سیاسی نیست و حرکت انتخاباتی نیست، اظهار داشت: این حزب شهر و استان را با توسعه و رفاه و سلامت همگام می‌کند چراکه رفاه مفاهیم مختلفی در سطح‌های مختلف جامعه دارد که توسعه قسمتی از شاخصه‌های رفاه است نه تمام آن.

سخنگوی حزب رفاه و سلامت اضافه کرد: این حزب با علم و تکیه بر اعتقادات جامعه یک ظرفیت و بستر برای ساختار سازی، نخبه سازی، فرهنگ و سلامت جامعه خواهد بود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا